Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Etimesgut, Sincan, Mamak
Ankara Merkez Servisi
0850 308 80 97
Ankara Aktepe Bosch Servisi

Aktepe Bosch Servisi

%100 Müşteri Memnuniyeti

1 Yıl Parça Garantisi
Aktepe Bosch Servis taleplerinizde olası parça değişimlerinde 1 yıl parça garantisi verilmektedir.
Kalıcı Servis Çözümleri
Bosch model eski veya yeni teknoloji ürüm ürün ve cihazlarda kalıcı tamir onarım servis hizmeti alın.
Aynı Gün Servis Alın
Ankara Aktepe semt ve mahallesinde servisimiz bulunmaktadır. Bağlum Bosch Teknik Servis

Aktepe Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch beyaz eşya ürünleri, Bosch buzdolabı servisi için Bağlum merkez servisimizi şimdi arayınız. Sizlere en kısa sürede kalıcı servis çözümleri sunarız. Uygun fiyat hızlı servis çözümleri için Ankara Artı Servis

Aktepe Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Bosch bulaşık makinesi arızalarında Aktepe teknik servis firmamız aynı gün yerinizde hizmet sağlar. Uygun fiyatlı servis çözümleri alın.

Aktepe Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Aktepe Bosch çamaşır makinesi servis gereken durumlarda beklemeden en hızlı hizmeti bizden alın. Servis kaydı için arayın.

Aktepe Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bosch beyaz eşya servisi için yaygın servis ağımızla bekletilmeden en hızlı teknik desteği alın. Ankara Aktepe bölgesinde hazır donanımlı teknik servis araçlarımız ve uzman tecrübeli teknisyenlerimizden hizmet alın.

Aktepe Bosch Müşteri Servisi

Aktepe Teknik Servisi

Aktepe Bosch servisi hizmetimiz kesintisiz devam etmektedir. Beyaz eşya ürünlerinde aldığınız tüm şikayetleri bize iletiniz. Deneyimli teknisyenlerimiz sizlere kısa sürede ulaşır ve sorunu hemen giderecektir.

Bosch servis Aktepe bünyesinde bir çok modelde tecrübesi oldukça yüksek ve modellerin son teknolojilerinde deneyimli teknisyenlerden servis alırsınız.

Ankara Genel Servisi

Aktepe Bosch Teknik Servis
Aynı Gün Servis

Ankara Aktepe bölge servis merkeziyiz. Her mahallesine hakimiz ve en hızlı şekilde sizlere çözüm sağlarız. Tüm Bosch cihazlarında hata ve sorun neyse kısa sürede bulur ve gideririz. Hiç bir cihaz hurdacı veya eskiciye verilecek durumda değildir. Bünyemizde her sorunun tamir ve onarımı mümkündür. 

Tüm cihazlarınız özel teknolojik ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Sorun tespiti yapılmadan müşterilerimize tamir onarım fiyatları belirtilmez. Tamiri yapılmayan cihazlar ve beyaz eşyalar için ücret alınmaz sadece servis ücreti talep edilir. Cihazlardaki arıza tespitini en deneyimli teknik personellerimiz yapar.

Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve tüm buzdolabı modelleri yedek parça hizmeti vermekteyiz. Olası parça değişimi gereken durumlarda cihaz sahibi öncelikle bilgilendirilir ve onayı alınır. Yedek parça ücretleri cihaz sahibi tarafından ödenir. Onay vermediğiniz durumlarda servisimiz tarafından parça değişimi kesinlikle yapılmaz. 
 

Cihazların servis ücretleri marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Cihaz sahibi müşterilerimize yanlış bilgi aktarmamak adına sitemizde servis fiyatları belirtilmemiştir. Lütfen Ankara artı servis çağrı merkezini şimdi arayarak detaylı bilgi alınız. 

Ankara 0850 308 80 97

Ankara 0850 308 80 97 Servis Telefon

Aktepe Bosch servisimize 0850 308 80 97 telefon numarası üzerinden mesai saatleri için ulaşabilirsiniz. Tüm Bosch servis taleplerinizi numaramız üzerinden yapabilirsiniz. Cihazlardaki mekanik ve aksam kaynaklı her arızada profesyonel destek alın.

Ankara Servis Bölgeleri
Keçiören Aktepe, Etlik, Şehitkubilay, Bağlum, Kalaba, Şenlik, Esertepe, Sanatoryum, Ufuktepe semt ve tüm Keçiören mahallelerinde Arçelik Servis hizmeti verilmektedir.
Mail Adresi
info@444artiservis.com

Aktepe Bosch Servis Talepleriniz için,

Servisi Arayın