Ankara Merkez Servisi
0850 308 80 97
Batıkent Siemens Servis

Batıkent Siemens Servisi

%100 Müşteri Memnuniyeti

1 Yıl Parça Garantisi
Batıkent Siemens Servis taleplerinizde olası parça değişimi 1 yıl parça garantisi verilmektedir.
Kalıcı Servis Çözümleri
Siemens model eski veya yeni teknoloji ürüm ürün ve cihazlarda kalıcı tamir onarım servis hizmeti alın.
Aynı Gün Servis Alın
Ankara Batıkent Siemens servisi olarak her gün onlarca müşterimize en kaliteli servisi sağlıyoruz.

Batıkent Siemens Buzdolabı Servisi

Siemens beyaz eşya ürünleri, Siemens buzdolabı servisi için Batıkent merkez servisimizi şimdi arayınız. Sizlere en kısa sürede kalıcı servis çözümleri sunarız. Ankara 444 Artı Servisi arayın

Batıkent Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Siemens bulaşık makinesi arızalarında Batıkent teknik servis firmamız aynı gün yerinizde hizmet sağlar. Uygun fiyatlı servis çözümleri alın.

Batıkent Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Batıkent Siemens çamaşır makinesi servis gereken durumlarda beklemeden en hızlı hizmeti bizden alın. Servis kaydı için arayın.

Batıkent Siemens Beyaz Eşya Servisi

Siemens beyaz eşya servisi için yaygın servis ağımızla bekletilmeden en hızlı teknik desteği alın. Ankara Batıkent bölgesinde hazır donanımlı teknik servis araçlarımız ve uzman tecrübeli teknisyenlerimizden hizmet alın.

Batıkent Siemens Müşteri Servisi

Batıkent Teknik Servisi

Batıkent Siemens servisi hizmetimiz kesintisiz devam etmektedir. Beyaz eşya ürünlerinde aldığınız tüm şikayetleri bize iletiniz. Deneyimli teknisyenlerimiz sizlere kısa sürede ulaşır ve sorunu hemen giderecektir.

Siemens servis Batıkent bünyesinde bir çok modelde tecrübesi oldukça yüksek ve modellerin son teknolojilerinde deneyimli teknisyenlerden servis alırsınız.

Ankara Batıkent Genel Servisi

Batıkent Siemens Teknik Servis
Aynı Gün Servis

Ankara Batıkent bölge servis merkeziyiz. Her mahallesine hakimiz ve en hızlı şekilde sizlere çözüm sağlarız. Tüm Siemens cihazlarında hata ve sorun neyse kısa sürede bulur ve gideririz. Hiç bir cihaz hurdacı veya eskiciye verilecek durumda değildir. Bünyemizde her sorunun tamir ve onarımı mümkündür. 

Tüm cihazlarınız özel teknolojik ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Sorun tespiti yapılmadan müşterilerimize tamir onarım fiyatları belirtilmez. Tamiri yapılmayan cihazlar ve beyaz eşyalar için ücret alınmaz sadece servis ücreti talep edilir. Cihazlardaki arıza tespitini en deneyimli teknik personellerimiz yapar.

Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve tüm buzdolabı modelleri yedek parça hizmeti vermekteyiz. Olası parça değişimi gereken durumlarda cihaz sahibi öncelikle bilgilendirilir ve onayı alınır. Yedek parça ücretleri cihaz sahibi tarafından ödenir. Onay vermediğiniz durumlarda servisimiz tarafından parça değişimi kesinlikle yapılmaz. 
 

Cihazların servis ücretleri marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Cihaz sahibi müşterilerimize yanlış bilgi aktarmamak adına sitemizde servis fiyatları belirtilmemiştir. Lütfen Ankara artı servis çağrı merkezini şimdi arayarak detaylı bilgi alınız. 

Ankara 0850 308 80 97

Ankara Batıkent Siemens Servis Telefonu

Siemens Batıkent servisimize 0850 308 80 97 telefon numarası üzerinden mesai saatleri için ulaşabilirsiniz. Tüm Siemens servis taleplerinizi numaramız üzerinden yapabilirsiniz. Cihazlardaki mekanik ve aksam kaynaklı her arızada profesyonel destek alın.

Ankara Servis Bölgeleri
Batıkent Siemens servis hizmetimize ilçemizdeki tüm semt ve mahallelerden ulaşabilir ve servis çağırabilirsiniz.
Mail Adresi
info@444artiservis.com

Batıkent Siemens Servis Kaydı için,

Servisi Arayın