Bosch Çankaya Servisi

Çankaya Bosch Servisi

%100 Müşteri Memnuniyeti

1 Yıl Parça Garantisi
Çankaya Bosch Servis taleplerinizde olası parça değişimlerinde 1 yıl parça garantisi verilmektedir.
Kalıcı Servis Çözümleri
Bosch model eski veya yeni teknoloji ürüm ürün ve cihazlarda kalıcı tamir onarım servis hizmeti alın.
Aynı Gün Servis Alın
Ankara Çankaya Bosch servisi olarak her gün onlarca müşterimize en kaliteli servisi sağlıyoruz.

Çankaya Bosch Servis

Buzdolabı, çamaşır makinesi sorunları, bulaşık makinesi problemleri, kombi, klima arızalarında Çankaya Bosch Servisi birimlerimize ulaşınız. Garantisi devam eden cihazlarınız için yetkili servisi aramanız gerekmektedir. 444Artı servis birimlerimiz özel servis hizmetleri vermektedir. Servis işlemleri için 0850 308 80 97 numarayı gün içerisinde dilediğiniz saatlerde arayabilirsiniz. 

Çankaya Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch beyaz eşya ürünleri, Bosch buzdolabı servisi için Çankaya merkez servisimizi şimdi arayınız. Sizlere en kısa sürede kalıcı servis çözümleri sunarız. Uygun fiyat hızlı servis çözümleri için Ankara Artı

Çankaya Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Bosch bulaşık makinesi arızalarında Çankaya teknik servis firmamız aynı gün yerinizde hizmet sağlar. Uygun fiyatlı servis çözümleri alın.

Çankaya Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Çankaya Bosch çamaşır makinesi servis gereken durumlarda beklemeden en hızlı hizmeti bizden alın. Servis kaydı için arayın.

Çankaya Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bosch beyaz eşya servisi için yaygın servis ağımızla bekletilmeden en hızlı teknik desteği alın. Ankara Çankaya bölgesinde hazır donanımlı teknik servis araçlarımız ve uzman tecrübeli teknisyenlerimizden hizmet alın.

Çankaya Bosch Müşteri Servisi

Bosch Buzdolabı Servisi

Buzdolapları, zaman zaman çeşitli arızalarla karşılaşabilir. Çankaya Bosch Buzdolabı servisi için firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. 

Buzdolabı Soğutmuyor: Buzdolabı yeterince soğutmuyorsa, termostat ayarlarını kontrol edin ve gerekirse daha düşük bir sıcaklık seviyesine ayarlayın. Ayrıca, buzdolabının arkasındaki buharlaşma bobinlerini temizlemek önemlidir. Ayrıca, kapıların sıkıca kapanıp kapanmadığını kontrol edin.

Buzdolabı Çalışmıyor: Eğer buzdolabı tamamen çalışmıyorsa, elektrik bağlantılarını, prizi ve sigortaları kontrol edin. Eğer sorun devam ederse, bir teknik servis uzmanına başvurmalısınız.

Gürültülü Çalışma: Buzdolabı anormal gürültüler çıkarıyorsa, kompresör veya fanların arızalı olabileceğini gösterir. Bu durumda, bir teknik servis uzmanına başvurmanız gerekebilir.

Ankara Çankaya Genel Servisi

Çankaya Bosch Teknik Servis
Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi, kullanım sırasında veya zaman içinde çeşitli arızalarla karşılaşabilir. Ciddi çamaşır makinesi arıza ve sorunlarda, 444artıservis teknik servis uzmanından yardım almanız gerekebilir.

Makine Çalışmıyor: Çamaşır makinesi hiç çalışmıyorsa, önce prizi ve elektrik bağlantılarını kontrol edin. Ardından, program seçimi düğmesini veya diğer kontrol düğmelerini doğru şekilde ayarladığınızdan emin olun. Ayrıca, kapı kilidinin tamamen kapalı olduğundan emin olun. Eğer sorun devam ederse, bir teknik servis uzmanından yardım alın.

Makine Çamaşırı İyi Yıkamıyor: Çamaşır makinesi çamaşırları yeterince temizlemiyorsa, bu sorunun farklı nedenleri olabilir. En yaygın nedenlerden biri filtrelerin tıkanmasıdır. Filtreleri düzenli olarak temizleyin ve ayrıca su sertliğini göz önünde bulundurarak deterjan kullanımını ayarlayın.

Tüm cihazlarınız özel teknolojik ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Sorun tespiti yapılmadan müşterilerimize tamir onarım fiyatları belirtilmez. Tamiri yapılmayan cihazlar ve beyaz eşyalar için ücret alınmaz sadece servis ücreti talep edilir. Cihazlardaki arıza tespitini en deneyimli teknik personellerimiz yapar.

Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve tüm buzdolabı modelleri yedek parça hizmeti vermekteyiz. Olası parça değişimi gereken durumlarda cihaz sahibi öncelikle bilgilendirilir ve onayı alınır. Yedek parça ücretleri cihaz sahibi tarafından ödenir. Onay vermediğiniz durumlarda servisimiz tarafından parça değişimi kesinlikle yapılmaz. 
 

Cihazların servis ücretleri marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Cihaz sahibi müşterilerimize yanlış bilgi aktarmamak adına sitemizde servis fiyatları belirtilmemiştir. Lütfen Ankara artı servis çağrı merkezini şimdi arayarak detaylı bilgi alınız. 

Çankaya Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi, zaman zaman çeşitli sorunlarla karşılaşabilir. Herhangi bir ciddi sorunda, bulaşık makinesini kullanma kılavuzunu inceleyin ve üretici tarafından sağlanan bilgilere başvurun. Ayrıca, teknik servis uzmanından yardım almak gerekebilir.

Bulaşıklar Temiz Yıkanmıyor: Bulaşık makinesi bulaşıkları yeterince temizlemiyorsa, bu sorunun çeşitli nedenleri olabilir. En yaygın nedenler arasında filtrelerin tıkanması, sprey kollarının tıkanması veya deterjanın yetersiz kullanılması bulunur. Filtreleri düzenli olarak temizleyin, sprey kollarını kontrol edin ve doğru miktarda deterjan kullanın.

Bulaşık Makinesi Çalışmıyor: Bulaşık makinesi hiç çalışmıyorsa, öncelikle prizi, elektrik bağlantılarını ve sigortaları kontrol edin. Ayrıca, bulaşık makinesinin kapısının tam olarak kapanıp kapanmadığını kontrol edin. Eğer bu sorunlar devam ederse, bir teknik servis uzmanına başvurun.

Bulaşık Makinesi Deterjanı İyi Dağıtmıyor: Bulaşık makinesi deterjanı düzgün dağıtmıyorsa, bu sorun, deterjan bölmelerinin tıkanmış olabileceği veya deterjanın eski olabileceği anlamına gelebilir. Deterjan bölmelerini temizleyin ve taze deterjan kullanın.

Çankaya Bosch Bulaşık Makinesi Servisi teknik birimleri için 0850 308 80 97 numaradan bizi arayınız. 

Ankara Çankaya Bosch Genel Servisi

Ankara 0850 308 80 97

Ankara Çankaya Bosch Servis Telefonu

Bosch Çankaya servisimize 0850 308 80 97 telefon numarası üzerinden mesai saatleri için ulaşabilirsiniz. Tüm Bosch servis taleplerinizi numaramız üzerinden yapabilirsiniz. Cihazlardaki mekanik ve aksam kaynaklı her arızada profesyonel destek alın.

0850 308 80 97

Çankaya Bosch servisi talepleriniz servis kayıt işlemleriniz için bizi arayınız.

WhatsApp' tan Yazın

Whatsapp hattımızdan Çankaya Bosch servisi için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

0 (506) 860 68 50

Gsm hattımızdan Çankaya Bosch servisi için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Çankaya Servis Bölgeleri

Çankaya Bosch servisi Ayrancı, Balgat, Çayyolu, Çukurambar, Keklikpınarı, Kırkkonaklar, Kızılay, Maltepe, Mebusevleri, Oran, Öveçler, Söğütözü, Küçükesat bölgelerinde her gün verilmektedir.

cankaya@444artiservis.com

Servis talepleriniz, arıza ve diğer sorunlarınızla ilgili bize yazabilir ve hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

Çankaya Bosch Servis için,

Servisi Arayın