Ankara Merkez Servisi
0850 308 80 97
Altus Servisi

Ankara Altus Servisi

%100 Müşteri Memnuniyeti

1 Yıl Parça Garantisi
Değişimi servisimizce yapılan parçalar 1 yıl garantilidir. Herhangi bir arıza ücretsiz değişim yapılmaktadır.
Kalıcı Servis Çözümleri
Cihazınızın marka ve modelinde deneyimli teknisyenlerden kalıcı çözümler alırsınız.
Aynı Gün Servis Alın
Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Etimesgut, Sincan, ve Mamak ilçelerinde aynı gün servis alın

Altus marka beyaz eşyalarınız için Ankara genelinde güvenilir bir servis arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Altus Servisi olarak, 444artiservis.com üzerinden hizmet veriyor ve Ankara bölgesindeki tüm Altus ürünlerinizin tamir, bakım ve onarımını profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Altus çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın ve diğer Altus ürünlerinizde karşılaştığınız her türlü sorunu çözmek için uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Ankara Altus Servisi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Teknik bilgi ve deneyimimizle sorunlarınıza kalıcı çözümler sunarak, Altus beyaz eşyalarınızın performansını yeniden sağlıyoruz. Servis talepleriniz için 0850 308 80 97 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir ve ihtiyacınız olan teknik destek veya servis hizmetini alabilirsiniz. Ankara genelinde en hızlı ve güvenilir Altus Servisi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

Altus Buzdolabı Servisi

Ankara servisimizde Altus model tüm buzdolabı serilerinde aynı gün adresinizde servis sağlanmaktadır

Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Altus bulaşık makinesi modellerinde kalıcı teknik servis, arıza onarım çözümlerini en uygun fiyatla alın.

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Altus çamaşır makinelerinin tüm modellerinde uzmanından aynı gün teknik destek alın..

Altus Beyaz Eşya Servisi

Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Etimesgut, Sincan, ve Mamak semt ve mahallelerinde her gün Altus servis hizmeti veriyoruz. Beyaz eşyalarınızdaki tüm arıza ve sorunlarda kalıcı ve hızlı çözümler sağlıyoruz. Arayın hemen Altus Ankara servisi adresinizde olsun.

Altus Müşteri Servisi

Doğru Servis İşçiliği

Altus Beyaz eşyalarınız sık arıza yapıyorsa muhakkak yanlış işçilik, işçilik hatalarından kaynaklıdır. Bu nedenle servis hizmeti alırken kullandığınız cihaz marka ve modelinde deneyimli teknisyenlerden hizmet alınız.

Ankara Altus servis bünyesinde bir çok modelde tecrübesi oldukça yüksek ve modellerin son teknolojilerinde deneyimli teknisyenlerden servis alırsınız.

Ankara Genel Servisi

Altus Teknik Servis
Aynı Gün Servis

Altus Beyaz eşyalarda yaşanabilecek tüm teknik sorunlar, kullanıcı bazlı hatalar, parça ve aksam sorunları, elektrik ve elektronik tüm arızalarda hızlı servis alın. Deneyimli teknisyenlerimizle Ankara genelinde Aynı gün adresinize ulaşıyoruz.

Tüm cihazlarınız özel teknolojik ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Sorun tespiti yapılmadan müşterilerimize tamir onarım fiyatları belirtilmez. Tamiri yapılmayan cihazlar ve beyaz eşyalar için ücret alınmaz sadece servis ücreti talep edilir. Cihazlardaki arıza tespitini en deneyimli teknik personellerimiz yapar.

Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve tüm buzdolabı modelleri yedek parça hizmeti vermekteyiz. Olası parça değişimi gereken durumlarda cihaz sahibi öncelikle bilgilendirilir ve onayı alınır. Yedek parça ücretleri cihaz sahibi tarafından ödenir. Onay vermediğiniz durumlarda servisimiz tarafından parça değişimi kesinlikle yapılmaz. 
 

Cihazların servis ücretleri marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Cihaz sahibi müşterilerimize yanlış bilgi aktarmamak adına sitemizde servis fiyatları belirtilmemiştir. Lütfen Ankara artı servis çağrı merkezini şimdi arayarak detaylı bilgi alınız. 

Ankara 0850 308 80 97

Ankara 0850 308 80 97 Servis Telefon

Altus Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Etimesgut, Sincan, ve Mamak servisimizde 0850 308 80 97 telefon numarası üzerinden mesai saatleri için ulaşabilirsiniz. Tüm Altus servis taleplerinizi numaramız üzerinden yapabilirsiniz. Cihazlardaki mekanik ve aksam kaynaklı her arızada profesyonel destek alın.

Ankara Servis Bölgeleri
Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Etimesgut, Sincan, ve Mamak
Mail Adresi
info@444artiservis.com

Altus Servis Talepleriniz için,

Web Tasarım & Seo | Ankara Artı Servis © Tüm Hakları Saklıdır.

İlgili markaların özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Servisi Arayın