Ankara Merkez Servisi
0312 447 87 07
Ankara Balgat Samsung Servisi

Balgat Samsung Servisi

%100 Müşteri Memnuniyeti

1 Yıl Parça Garantisi
Değişimi servisimizce yapılan parçalar 1 yıl garantilidir. Herhangi bir arıza ücretsiz değişim yapılmaktadır.
Kalıcı Servis Çözümleri
Cihazınızın marka ve modelinde deneyimli teknisyenlerden kalıcı çözümler alırsınız.
Aynı Gün Servis Alın
Balgat da bulunan tüm mahalle ve semtlerde Samsung servis kaydı için bize ulaşabilirsiniz.

Balgat Samsung Buzdolabı Servisi

Balgat servisimizde Samsung model tüm buzdolabı serilerinde aynı gün adresinizde servis hizmeti sağlanmaktadır

Balgat Samsung Bulaşık Makinesi Servisi

Samsung bulaşık makinesi modellerinde kalıcı teknik servis, tamir ve onarım çözümleri

Balgat Samsung Çamaşır Makinesi Servisi

Samsung çamaşır makinelerinin tüm modellerinde uzmanından aynı gün teknik destek alın..

Balgat Samsung Beyaz Eşya Servisi

Balgat Samsung beyaz eşya tamir servis firması olarak cihazlarınızda hızla onarımı yapılır. Balgat da semt ve mahallelerinde her gün Samsung servis hizmeti veriyoruz. Beyaz eşyalarınızdaki tüm arıza ve sorunlarda kalıcı ve hızlı çözümler sağlıyoruz. Arayın hemen Samsung Balgat servisi adresinizde olsun.

Balgat Samsung Müşteri Servisi

Balgat Samsung Teknik Servis

Samsung markasına ait bütün cihazları aynı gün tamir edebilecek teknik donanıma sahip olarak çalışıyoruz. Ekiplerimiz tüm tamir işlemlerinde garanti kapsamında hizmet verir ve sizlere güvenilirlik sağlar. Bizi arayın ve hemen adresinize gelip tamir onarım işlemleri yapalım.

Balgat Samsung servis bünyesinde bir çok modelde tecrübesi oldukça yüksek ve modellerin son teknolojilerinde deneyimli teknisyenlerden servis alırsınız.

Balgat Genel Servisi

Balgat Samsung Teknik Servis
Balgat Bölge Servisi

Beyaz eşyalarda yaşanabilecek tüm teknik sorunlar, kullanıcı bazlı hatalar, parça ve aksam sorunları, elektrik ve elektronik tüm arızalarda hızlı servis alın. Deneyimli teknisyenlerimizle Balgat genelinde Aynı gün adresinize ulaşıyoruz.

Tüm cihazlarınız özel teknolojik ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Sorun tespiti yapılmadan müşterilerimize tamir onarım fiyatları belirtilmez. Tamiri yapılmayan cihazlar ve beyaz eşyalar için ücret alınmaz sadece servis ücreti talep edilir. Cihazlardaki arıza tespitini en deneyimli teknik personellerimiz yapar.

Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve tüm buzdolabı modelleri yedek parça hizmeti vermekteyiz. Olası parça değişimi gereken durumlarda cihaz sahibi öncelikle bilgilendirilir ve onayı alınır. Yedek parça ücretleri cihaz sahibi tarafından ödenir. Onay vermediğiniz durumlarda servisimiz tarafından parça değişimi kesinlikle yapılmaz. 
 

Cihazların servis ücretleri marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Cihaz sahibi müşterilerimize yanlış bilgi aktarmamak adına sitemizde servis fiyatları belirtilmemiştir. Lütfen Ankara artı servis çağrı merkezini şimdi arayarak detaylı bilgi alınız. 

444 ARTI SERVİS

Balgat Samsung Servis Telefonu

Samsung Balgat servisimize 0312 447 87 07 telefon numarası üzerinden mesai saatleri için ulaşabilirsiniz. Tüm SAMSUNG servis taleplerinizi numaramız üzerinden yapabilirsiniz. Cihazlardaki mekanik ve aksam kaynaklı her arızada profesyonel destek alın.

Balgat Samsung Servis Bölgeleri
Balgat bölgesinde arızalı Samsung markalı cihazlarınız için hizmet alın.
Mail Adresi
balgat@444artiservis.com

Balgat Samsung Servis Talepleriniz için,

Call Now ButtonServisi Arayın