Ankara Merkez Servisi
0850 308 80 97
Ankara Etimesgut Beko Servisi

Etimesgut Beko Servisi

%100 Müşteri Memnuniyeti

1 Yıl Parça Garantisi
Etimesgut Servisimizde Değişimi yapılan parçalar 1 yıl garantilidir. Herhangi bir arıza ücretsiz değişim yapılmaktadır.
Kalıcı Servis Çözümleri
Cihazınızın marka ve modelinde deneyimli teknisyenlerden kalıcı çözümler. Etimesgut Beko Teknik Servis
Aynı Gün Servis Alın
Etimesgut Beko servisi hizmetlerimiz haftanın 7 günü semtimizde tüm mahallelerde bulunmaktadır.

Etimesgut Beko Buzdolabı Servisi

Ankara Etimesgut servisimizde Beko model tüm buzdolabı serilerinde aynı gün adresinizde servis sağlanmaktadır. Etimesgut Beko arıza servis birimlerine ulaşın

Etimesgut Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Beko bulaşık makinesi modellerinde kalıcı teknik servis, arıza onarım çözümlerini en uygun fiyatla alın. Etimesgut servisimizde en deneyimli Bulaşık makinesi teknisyenleri

Etimesgut Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Beko çamaşır makinelerinin tüm modellerinde uzmanından aynı gün teknik destek alın..

Ankara Etimesgut Beko Beyaz Eşya Servisi

Ankara Etimesgut semt ve mahallelerinde her gün Beko servis hizmeti veriyoruz. Beyaz eşyalarınızdaki tüm arıza ve sorunlarda kalıcı ve hızlı çözümler sağlıyoruz. Arayın hemen Beko Ankara servisi adresinizde olsun.

Etimesgut Beko Müşteri Servisi

Etimesgut Beko Teknik Servisi

Beyaz eşyalarınız sık arıza yapıyorsa muhakkak yanlış işçilik, işçilik hatalarından kaynaklıdır. Bu nedenle servis hizmeti alırken kullandığınız cihaz marka ve modelinde deneyimli teknisyenlerden hizmet alınız.

Ankara Beko servis bünyesinde bir çok modelde tecrübesi oldukça yüksek ve modellerin son teknolojilerinde deneyimli teknisyenlerden servis alırsınız.

Ankara Genel Servisi

Etimesgut Beko Teknik Servis
Aynı Gün Servis

Beyaz eşyalarda yaşanabilecek tüm teknik sorunlar, kullanıcı bazlı hatalar, parça ve aksam sorunları, elektrik ve elektronik tüm arızalarda hızlı servis alın. Deneyimli teknisyenlerimizle Ankara Etimesgut Semtinde Aynı gün adresinize ulaşıyoruz.

Tüm cihazlarınız özel teknolojik ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Sorun tespiti yapılmadan müşterilerimize tamir onarım fiyatları belirtilmez. Tamiri yapılmayan cihazlar ve beyaz eşyalar için ücret alınmaz sadece servis ücreti talep edilir. Cihazlardaki arıza tespitini en deneyimli teknik personellerimiz yapar.

Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve tüm buzdolabı modelleri yedek parça hizmeti vermekteyiz. Olası parça değişimi gereken durumlarda cihaz sahibi öncelikle bilgilendirilir ve onayı alınır. Yedek parça ücretleri cihaz sahibi tarafından ödenir. Onay vermediğiniz durumlarda servisimiz tarafından parça değişimi kesinlikle yapılmaz. 
 

Cihazların servis ücretleri marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Cihaz sahibi müşterilerimize yanlış bilgi aktarmamak adına sitemizde servis fiyatları belirtilmemiştir. Lütfen Ankara artı servis çağrı merkezini şimdi arayarak detaylı bilgi alınız. 

Ankara Beko

Ankara Servis Telefonu

Beko Etimesgut servisimizde 0850 308 80 97 telefon numarası üzerinden mesai saatleri için ulaşabilirsiniz. Tüm Beko servis taleplerinizi numaramız üzerinden yapabilirsiniz. Cihazlardaki mekanik ve aksam kaynaklı her arızada profesyonel destek alın.

Ankara Servis Bölgeleri
Çankaya, Çayyolu, Keçiören, Yenimahalle, Etimesgut, Sincan, ve Mamak
Mail Adresi
info@444artiservis.com

Etimesgut Beko Servis Talepleriniz için,

Web Tasarım & Seo | Ankara Artı Servis © Tüm Hakları Saklıdır.

İlgili markaların özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Servisi Arayın