Keçiören Merkez Servisi
0312 447 87 07
Arçelik Servisi

Keçiören Arçelik Servisi

%100 Müşteri Memnuniyeti

1 Yıl Parça Garantisi
Keçiören servis taleplerinizde olası parça değişimlerinde 1 yıl parça garantisi verilmektedir.
Kalıcı Servis Çözümleri
Arçelik model eski veya yeni teknoloji ürüm ürün ve cihazlarda kalıcı tamir onarım servis hizmeti alın.
Aynı Gün Servis Alın
Ankara Keçiören tüm semt ve mahallelerinde servisimiz bulunmaktadır. Keçiören teknik

Keçiören Arçelik Buzdolabı Servisi

Keçiören Arçelik servis merkezimizde tüm model cihazlarda aynı gün servis verilmektedir. Size en yakın Arçelik müşteri servisi için bize ulaşınız. Eski yeni tüm buzdolabı modellerinde servis

Keçiören Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Arçelik bulaşık makinesi arızalarında Keçiören teknik servis firmamız aynı gün yerinizde hizmet sağlar. Uygun fiyatlı servis çözümleri alın.

Keçiören Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Keçiören Arçelik çamaşır makinesi servis gereken durumlarda beklemeden en hızlı hizmeti bizden alın. Servis kaydı için arayın.

Keçiören Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik beyaz eşya servisi için yaygın servis ağımızla bekletilmeden en hızlı teknik desteği alın. Keçiören Aktepe, Etlik, Şehitkubilay, Bağlum, Kalaba, Şenlik, Esertepe, Sanatoryum, Ufuktepe semt ve tüm Keçiören mahallelerinde hazır donanımlı teknik servis araçlarımız ve uzman tecrübeli teknisyenlerimizden hizmet alın.

Keçiören Arçelik Müşteri Servisi

Doğru Servis İşçiliği

Keçiören bölgesinde ikamet eden tüm cihaz sahipleri firmamızdan doğru servis işçilik hizmeti alır. Beyaz eşyalarınız sık arıza yapıyorsa kesinlikle yanlış işçilik, yetersiz müdahaleden kaynaklıdır. Bu nedenle servis hizmeti alırken kullandığınız cihaz marka ve modelinde deneyimli teknisyenlerden hizmet alınız.

Keçiören Arçelik servis bünyesinde bir çok modelde tecrübesi oldukça yüksek ve modellerin son teknolojilerinde deneyimli teknisyenlerden servis alırsınız.

Ankara Genel Servisi

Keçiören Arçelik Teknik Servis
Aynı Gün Servis

Ankara Keçiören bölge servis merkeziyiz. Her mahallesine hakimiz ve en hızlı şekilde sizlere çözüm sağlarız. Tüm Arçelik cihazlarında hata ve sorun neyse kısa sürede bulur ve gideririz. Hiç bir cihaz hurdacı veya eskiciye verilecek durumda değildir. Bünyemizde her sorunun tamir ve onarımı mümkündür. 

Tüm cihazlarınız özel teknolojik ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Sorun tespiti yapılmadan müşterilerimize tamir onarım fiyatları belirtilmez. Tamiri yapılmayan cihazlar ve beyaz eşyalar için ücret alınmaz sadece servis ücreti talep edilir. Cihazlardaki arıza tespitini en deneyimli teknik personellerimiz yapar.

Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve tüm buzdolabı modelleri yedek parça hizmeti vermekteyiz. Olası parça değişimi gereken durumlarda cihaz sahibi öncelikle bilgilendirilir ve onayı alınır. Yedek parça ücretleri cihaz sahibi tarafından ödenir. Onay vermediğiniz durumlarda servisimiz tarafından parça değişimi kesinlikle yapılmaz. 
 

Cihazların servis ücretleri marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Cihaz sahibi müşterilerimize yanlış bilgi aktarmamak adına sitemizde servis fiyatları belirtilmemiştir. Lütfen Ankara artı servis çağrı merkezini şimdi arayarak detaylı bilgi alınız. 

Ankara 0312 447 87 07

Ankara 0312 447 87 07 Servis Telefon

Arçelik Keçiören servisimize 0312 447 87 07 telefon numarası üzerinden mesai saatleri için ulaşabilirsiniz. Tüm Arçelik servis taleplerinizi numaramız üzerinden yapabilirsiniz. Cihazlardaki mekanik ve aksam kaynaklı her arızada profesyonel destek alın.

Ankara Servis Bölgeleri
Keçiören Aktepe, Etlik, Şehitkubilay, Bağlum, Kalaba, Şenlik, Esertepe, Sanatoryum, Ufuktepe semt ve tüm Keçiören mahallelerinde Arçelik Servis hizmeti verilmektedir.
Mail Adresi
info@444artiservis.com

Keçiören Arçelik Servis Talepleriniz için,

Web Tasarım & Seo | Ankara Artı Servis © Tüm Hakları Saklıdır.

İlgili markaların özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Call Now ButtonServisi Arayın