Arçelik Çankaya Servisi

Çankaya Arçelik Servisi

%100 Müşteri Memnuniyeti

1 Yıl Parça Garantisi
Çankaya Arçelik servis taleplerinizde olası parça değişimlerinde 1 yıl parça garantisi verilmektedir.
Kalıcı Servis Çözümleri
Arçelik model eski veya yeni teknoloji ürüm ürün ve cihazlarda kalıcı tamir onarım servis hizmeti alın.
Aynı Gün Servis Alın
Ankara Çankaya tüm semt ve mahallelerinde servisimiz bulunmaktadır. Çankaya teknik

Çankaya Arçelik Servis

Buzdolabı, çamaşır makinesi sorunları, bulaşık makinesi problemleri, kombi, klima arızalarında Çankaya Arçelik Servisi birimlerimize ulaşınız. Garantisi devam eden cihazlarınız için yetkili servisi aramanız gerekmektedir. 444Artı servis birimlerimiz özel servis hizmetleri vermektedir. Servis işlemleri için 0850 308 80 97 numarayı gün içerisinde dilediğiniz saatlerde arayabilirsiniz. 

Çankaya Arçelik Buzdolabı Servisi

Çankaya Arçelik servis merkezimizde tüm model cihazlarda aynı gün servis verilmektedir. Size en yakın Arçelik müşteri servisi için bize ulaşınız. Eski yeni tüm buzdolabı modellerinde servis

Çankaya Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Arçelik bulaşık makinesi arızalarında Çankaya teknik servis firmamız aynı gün yerinizde hizmet sağlar. Uygun fiyatlı servis çözümleri alın.

Çankaya Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Çankaya Arçelik çamaşır makinesi servis gereken durumlarda beklemeden en hızlı hizmeti bizden alın. Servis kaydı için arayın.

Çankaya Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik beyaz eşya servisi için yaygın servis ağımızla bekletilmeden en hızlı teknik desteği alın. Çankaya tüm mahallelerinde hazır donanımlı teknik servis araçlarımız ve uzman tecrübeli teknisyenlerimizden hizmet alın.

Çankaya Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolapları, zaman zaman çeşitli arızalarla karşılaşabilir. Çankaya Arçelik Buzdolabı servisi için firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. 

Buzdolabı Soğutmuyor: Buzdolabı yeterince soğutmuyorsa, termostat ayarlarını kontrol edin ve gerekirse daha düşük bir sıcaklık seviyesine ayarlayın. Ayrıca, buzdolabının arkasındaki buharlaşma bobinlerini temizlemek önemlidir. Ayrıca, kapıların sıkıca kapanıp kapanmadığını kontrol edin.

Buzdolabı Çalışmıyor: Eğer buzdolabı tamamen çalışmıyorsa, elektrik bağlantılarını, prizi ve sigortaları kontrol edin. Eğer sorun devam ederse, bir teknik servis uzmanına başvurmalısınız.

Gürültülü Çalışma: Buzdolabı anormal gürültüler çıkarıyorsa, kompresör veya fanların arızalı olabileceğini gösterir. Bu durumda, bir teknik servis uzmanına başvurmanız gerekebilir.

Ankara Çankaya Arçelik Genel Servisi

Çankaya Arçelik Teknik Servis
Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi, kullanım sırasında veya zaman içinde çeşitli arızalarla karşılaşabilir. Ciddi çamaşır makinesi arıza ve sorunlarda, 444artıservis teknik servis uzmanından yardım almanız gerekebilir.

Makine Çalışmıyor: Çamaşır makinesi hiç çalışmıyorsa, önce prizi ve elektrik bağlantılarını kontrol edin. Ardından, program seçimi düğmesini veya diğer kontrol düğmelerini doğru şekilde ayarladığınızdan emin olun. Ayrıca, kapı kilidinin tamamen kapalı olduğundan emin olun. Eğer sorun devam ederse, bir teknik servis uzmanından yardım alın.

Makine Çamaşırı İyi Yıkamıyor: Çamaşır makinesi çamaşırları yeterince temizlemiyorsa, bu sorunun farklı nedenleri olabilir. En yaygın nedenlerden biri filtrelerin tıkanmasıdır. Filtreleri düzenli olarak temizleyin ve ayrıca su sertliğini göz önünde bulundurarak deterjan kullanımını ayarlayın.

Tüm cihazlarınız özel teknolojik ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Sorun tespiti yapılmadan müşterilerimize tamir onarım fiyatları belirtilmez. Tamiri yapılmayan cihazlar ve beyaz eşyalar için ücret alınmaz sadece servis ücreti talep edilir. Cihazlardaki arıza tespitini en deneyimli teknik personellerimiz yapar.

Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve tüm buzdolabı modelleri yedek parça hizmeti vermekteyiz. Olası parça değişimi gereken durumlarda cihaz sahibi öncelikle bilgilendirilir ve onayı alınır. Yedek parça ücretleri cihaz sahibi tarafından ödenir. Onay vermediğiniz durumlarda servisimiz tarafından parça değişimi kesinlikle yapılmaz. 
 

Cihazların servis ücretleri marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Cihaz sahibi müşterilerimize yanlış bilgi aktarmamak adına sitemizde servis fiyatları belirtilmemiştir. Lütfen Ankara artı servis çağrı merkezini şimdi arayarak detaylı bilgi alınız. 

Çankaya Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi, zaman zaman çeşitli sorunlarla karşılaşabilir. Herhangi bir ciddi sorunda, bulaşık makinesini kullanma kılavuzunu inceleyin ve üretici tarafından sağlanan bilgilere başvurun. Ayrıca, teknik servis uzmanından yardım almak gerekebilir.

Bulaşıklar Temiz Yıkanmıyor: Bulaşık makinesi bulaşıkları yeterince temizlemiyorsa, bu sorunun çeşitli nedenleri olabilir. En yaygın nedenler arasında filtrelerin tıkanması, sprey kollarının tıkanması veya deterjanın yetersiz kullanılması bulunur. Filtreleri düzenli olarak temizleyin, sprey kollarını kontrol edin ve doğru miktarda deterjan kullanın.

Bulaşık Makinesi Çalışmıyor: Bulaşık makinesi hiç çalışmıyorsa, öncelikle prizi, elektrik bağlantılarını ve sigortaları kontrol edin. Ayrıca, bulaşık makinesinin kapısının tam olarak kapanıp kapanmadığını kontrol edin. Eğer bu sorunlar devam ederse, bir teknik servis uzmanına başvurun.

Bulaşık Makinesi Deterjanı İyi Dağıtmıyor: Bulaşık makinesi deterjanı düzgün dağıtmıyorsa, bu sorun, deterjan bölmelerinin tıkanmış olabileceği veya deterjanın eski olabileceği anlamına gelebilir. Deterjan bölmelerini temizleyin ve taze deterjan kullanın.

Çankaya Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi teknik birimleri için 0850 308 80 97 numaradan bizi arayınız. 

Ankara Çankaya Arçelik Genel Servisi

Çankaya 0850 308 80 97

Çankaya Arçelik Servis Telefon

Arçelik Çankaya servisimize 0850 308 80 97 telefon numarası üzerinden mesai saatleri için ulaşabilirsiniz. Tüm Arçelik servis taleplerinizi numaramız üzerinden yapabilirsiniz. Cihazlardaki mekanik ve aksam kaynaklı her arızada profesyonel destek alın.

0850 308 80 97

Çankaya Arçelik servisi talepleriniz servis kayıt işlemleriniz için bizi arayınız.

WhatsApp' tan Yazın

Whatsapp hattımızdan Çankaya Arçelik servisi için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

0 (506) 860 68 50

Gsm hattımızdan Çankaya Arçelik servisi için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Çankaya Servis Bölgeleri

Çankaya Arçelik servisi Ayrancı, Balgat, Çayyolu, Çukurambar, Keklikpınarı, Kırkkonaklar, Kızılay, Maltepe, Mebusevleri, Oran, Öveçler, Söğütözü, Küçükesat bölgelerinde her gün verilmektedir.

cankaya@444artiservis.com

Servis talepleriniz, arıza ve diğer sorunlarınızla ilgili bize yazabilir ve hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

Çankaya Arçelik Servis için,

Servisi Arayın