Ankara Merkez Servisi
0312 447 87 07
Arçelik Yenimahalle Servisi

Yenimahalle Arçelik Servisi

%100 Müşteri Memnuniyeti

1 Yıl Parça Garantisi
Yenimahalle Arçelik servis taleplerinizde olası parça değişimlerinde 1 yıl parça garantisi verilmektedir.
Kalıcı Servis Çözümleri
Arçelik model eski veya yeni teknoloji ürüm ürün ve cihazlarda kalıcı tamir onarım servis hizmeti alın.
Aynı Gün Servis Alın
Ankara Yenimahalle tüm semt ve mahallelerinde servisimiz bulunmaktadır. Keçiören teknik

Yenimahalle Arçelik Buzdolabı Servisi

Yenimahalle Arçelik servis merkezimizde tüm model cihazlarda aynı gün servis verilmektedir. Size en yakın Arçelik müşteri servisi için bize ulaşınız. Eski yeni tüm buzdolabı modellerinde servis

Yenimahalle Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Arçelik bulaşık makinesi arızalarında Yenimahalle teknik servis firmamız aynı gün yerinizde hizmet sağlar. Uygun fiyatlı servis çözümleri alın.

Yenimahalle Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Yenimahalle Arçelik çamaşır makinesi servis gereken durumlarda beklemeden en hızlı hizmeti bizden alın. Servis kaydı için arayın.

Yenimahalle Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik beyaz eşya servisi için yaygın servis ağımızla bekletilmeden en hızlı teknik desteği alın. Yenimahalle tüm mahallelerinde hazır donanımlı teknik servis araçlarımız ve uzman tecrübeli teknisyenlerimizden hizmet alın.

Yenimahalle Arçelik Müşteri Servisi

Doğru Servis İşçiliği

Yenimahalle bölgesinde ikamet eden tüm cihaz sahipleri firmamızdan doğru servis işçilik hizmeti alır. Beyaz eşyalarınız sık arıza yapıyorsa kesinlikle yanlış işçilik, yetersiz müdahaleden kaynaklıdır. Bu nedenle servis hizmeti alırken kullandığınız cihaz marka ve modelinde deneyimli teknisyenlerden hizmet alınız.

Yenimahalle Arçelik servis bünyesinde bir çok modelde tecrübesi oldukça yüksek ve modellerin son teknolojilerinde deneyimli teknisyenlerden servis alırsınız.

Ankara Yenimahalle Arçelik Genel Servisi

Yenimahalle Arçelik Teknik Servis
Aynı Gün Servis

Ankara Yenimahalle Arçelik bölge servis firmasıyız. Her mahallesine hakimiz ve en hızlı şekilde sizlere çözüm sağlarız. Tüm Arçelik cihazlarında hata ve sorun neyse kısa sürede bulur ve gideririz. Hiç bir cihaz hurdacı veya eskiciye verilecek durumda değildir. Bünyemizde her sorunun tamir ve onarımı mümkündür. 

Tüm cihazlarınız özel teknolojik ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Sorun tespiti yapılmadan müşterilerimize tamir onarım fiyatları belirtilmez. Tamiri yapılmayan cihazlar ve beyaz eşyalar için ücret alınmaz sadece servis ücreti talep edilir. Cihazlardaki arıza tespitini en deneyimli teknik personellerimiz yapar.

Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve tüm buzdolabı modelleri yedek parça hizmeti vermekteyiz. Olası parça değişimi gereken durumlarda cihaz sahibi öncelikle bilgilendirilir ve onayı alınır. Yedek parça ücretleri cihaz sahibi tarafından ödenir. Onay vermediğiniz durumlarda servisimiz tarafından parça değişimi kesinlikle yapılmaz. 
 

Cihazların servis ücretleri marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Cihaz sahibi müşterilerimize yanlış bilgi aktarmamak adına sitemizde servis fiyatları belirtilmemiştir. Lütfen Ankara artı servis çağrı merkezini şimdi arayarak detaylı bilgi alınız. 

Yenimahalle 0312 447 87 07

Yenimahalle Arçelik Servis Telefon

Arçelik Yenimahalle servisimize 0312 447 87 07 telefon numarası üzerinden mesai saatleri için ulaşabilirsiniz. Tüm Arçelik servis taleplerinizi numaramız üzerinden yapabilirsiniz. Cihazlardaki mekanik ve aksam kaynaklı her arızada profesyonel destek alın.

Ankara Servis Bölgeleri
Ankara Yenimahalle de bulunan bütün cadde ve sokaklarda aynı gün servis imkanı verilir.
Mail Adresi
info@444artiservis.com

Yenimahalle Arçelik Servis Talepleriniz için,

Web Tasarım & Seo | Ankara Artı Servis © Tüm Hakları Saklıdır.

İlgili markaların özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Call Now ButtonServisi Arayın