Ankara Merkez Servisi
0850 308 80 97
Siemens Keçiören Servis

Keçiören Siemens Servisi

%100 Müşteri Memnuniyeti

1 Yıl Parça Garantisi
Keçiören Siemens Servis taleplerinizde olası parça değişimi 1 yıl parça garantisi verilmektedir.
Kalıcı Servis Çözümleri
Siemens model eski veya yeni teknoloji ürüm ürün ve cihazlarda kalıcı tamir onarım servis hizmeti alın.
Aynı Gün Servis Alın
Ankara Keçiören Siemens servisi olarak her gün onlarca müşterimize en kaliteli servisi sağlıyoruz.

Keçiören Siemens Buzdolabı Servisi

Siemens beyaz eşya ürünleri, Siemens buzdolabı servisi için Keçiören merkez servisimizi şimdi arayınız. Sizlere en kısa sürede kalıcı servis çözümleri sunarız. Ankara 444 Artı Servisi arayın

Keçiören Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Siemens bulaşık makinesi arızalarında Keçiören teknik servis firmamız aynı gün yerinizde hizmet sağlar. Uygun fiyatlı servis çözümleri alın.

Keçiören Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Keçiören Siemens çamaşır makinesi servis gereken durumlarda beklemeden en hızlı hizmeti bizden alın. Servis kaydı için arayın.

Keçiören Siemens Beyaz Eşya Servisi

Siemens beyaz eşya servisi için yaygın servis ağımızla bekletilmeden en hızlı teknik desteği alın. Ankara Keçiören bölgesinde hazır donanımlı teknik servis araçlarımız ve uzman tecrübeli teknisyenlerimizden hizmet alın.

Keçiören Siemens Müşteri Servisi

Keçiören Teknik Servisi

Keçiören Siemens servisi hizmetimiz kesintisiz devam etmektedir. Beyaz eşya ürünlerinde aldığınız tüm şikayetleri bize iletiniz. Deneyimli teknisyenlerimiz sizlere kısa sürede ulaşır ve sorunu hemen giderecektir.

Siemens servis Keçiören bünyesinde bir çok modelde tecrübesi oldukça yüksek ve modellerin son teknolojilerinde deneyimli teknisyenlerden servis alırsınız.

Ankara Keçiören Genel Servisi

Keçiören Siemens Teknik Servis
Aynı Gün Servis

Ankara Keçiören bölge servis merkeziyiz. Her mahallesine hakimiz ve en hızlı şekilde sizlere çözüm sağlarız. Tüm Siemens cihazlarında hata ve sorun neyse kısa sürede bulur ve gideririz. Hiç bir cihaz hurdacı veya eskiciye verilecek durumda değildir. Bünyemizde her sorunun tamir ve onarımı mümkündür. 

Tüm cihazlarınız özel teknolojik ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Sorun tespiti yapılmadan müşterilerimize tamir onarım fiyatları belirtilmez. Tamiri yapılmayan cihazlar ve beyaz eşyalar için ücret alınmaz sadece servis ücreti talep edilir. Cihazlardaki arıza tespitini en deneyimli teknik personellerimiz yapar.

Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve tüm buzdolabı modelleri yedek parça hizmeti vermekteyiz. Olası parça değişimi gereken durumlarda cihaz sahibi öncelikle bilgilendirilir ve onayı alınır. Yedek parça ücretleri cihaz sahibi tarafından ödenir. Onay vermediğiniz durumlarda servisimiz tarafından parça değişimi kesinlikle yapılmaz. 
 

Cihazların servis ücretleri marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Cihaz sahibi müşterilerimize yanlış bilgi aktarmamak adına sitemizde servis fiyatları belirtilmemiştir. Lütfen Ankara artı servis çağrı merkezini şimdi arayarak detaylı bilgi alınız. 

Ankara 0850 308 80 97

Ankara Keçiören Siemens Servis Telefonu

Siemens Keçiören servisimize 0850 308 80 97 telefon numarası üzerinden mesai saatleri için ulaşabilirsiniz. Tüm Siemens servis taleplerinizi numaramız üzerinden yapabilirsiniz. Cihazlardaki mekanik ve aksam kaynaklı her arızada profesyonel destek alın.

Ankara Servis Bölgeleri
Keçiören Siemens servis hizmetimize ilçemizdeki tüm semt ve mahallelerden ulaşabilir ve servis çağırabilirsiniz.
Mail Adresi
info@444artiservis.com

Keçiören Siemens Servis Kaydı için,

Servisi Arayın