Ankara Merkez Servisi
0850 308 80 97
Siemens Ankara Evren Servis

%100 Müşteri Memnuniyeti

Evren Siemens Servisi

1 Yıl Parça Garantisi
Evren Siemens Servis taleplerinizde olası parça değişimi 1 yıl parça garantisi verilmektedir.
Kalıcı Servis Çözümleri
Siemens model eski veya yeni teknoloji ürüm ürün ve cihazlarda kalıcı tamir onarım servis hizmeti alın.
Aynı Gün Servis Alın
Ankara Evren Siemens servisi olarak her gün onlarca müşterimize en kaliteli servisi sağlıyoruz.

Evren Siemens Buzdolabı Servisi

Siemens beyaz eşya ürünleri, Siemens buzdolabı servisi için Evren merkez servisimizi şimdi arayınız. Sizlere en kısa sürede kalıcı servis çözümleri sunarız.

Evren Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Siemens bulaşık makinesi arızalarında Evren teknik servis firmamız aynı gün yerinizde hizmet sağlar. Uygun fiyatlı servis çözümleri alın.

Evren Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Evren Siemens çamaşır makinesi servis gereken durumlarda beklemeden en hızlı hizmeti bizden alın. Servis kaydı için arayın hemen adresinize gelelim..

Evren Siemens Beyaz Eşya Servisi

Siemens beyaz eşya servisi olarak arızalara hızlı ve kesin müdahaleler yaparak kaliteli donanımlı hizmet veriyoruz. Evren Siemens beyaz eşya tamir işlemlerinde garantili hizmetler veren firmamızı arayarak aynı gün destek alabilirsiniz.

Evren Siemens Müşteri Servisi

Evren Teknik Servisi

Evren Siemens servisi için özel olarak hizmet veren ekiplerimiz tüm modellerde müdahale yetkisine sahiptir. Aynı gün servis desteği almak istediğinizde bizi arayın dakikalar içerisinde tamir onarım için ekiplerimiz sizlere ulaşsın.

Siemens servis Evren bünyesinde bir çok modelde tecrübesi oldukça yüksek ve modellerin son teknolojilerinde deneyimli teknisyenlerden servis alırsınız.

Ankara Evren Genel Servisi

Evren Siemens Teknik Servis
Aynı Gün Servis

Ankara Evren bölge servis merkeziyiz. Her mahallesine hakimiz ve en hızlı şekilde sizlere çözüm sağlarız. Tüm Siemens cihazlarında hata ve sorun neyse kısa sürede bulur ve gideririz. Hiç bir cihaz hurdacı veya eskiciye verilecek durumda değildir. Bünyemizde her sorunun tamir ve onarımı mümkündür. 

Tüm cihazlarınız özel teknolojik ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Sorun tespiti yapılmadan müşterilerimize tamir onarım fiyatları belirtilmez. Tamiri yapılmayan cihazlar ve beyaz eşyalar için ücret alınmaz sadece servis ücreti talep edilir. Cihazlardaki arıza tespitini en deneyimli teknik personellerimiz yapar.

Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve tüm buzdolabı modelleri yedek parça hizmeti vermekteyiz. Olası parça değişimi gereken durumlarda cihaz sahibi öncelikle bilgilendirilir ve onayı alınır. Yedek parça ücretleri cihaz sahibi tarafından ödenir. Onay vermediğiniz durumlarda servisimiz tarafından parça değişimi kesinlikle yapılmaz. 
 

Cihazların servis ücretleri marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Cihaz sahibi müşterilerimize yanlış bilgi aktarmamak adına sitemizde servis fiyatları belirtilmemiştir. Lütfen Ankara artı servis çağrı merkezini şimdi arayarak detaylı bilgi alınız. 

Ankara Evren 0850 308 80 97

Ankara v Siemens Servis Telefonu

Siemens Evren servisimize 0850 308 80 97 telefon numarası üzerinden mesai saatleri için ulaşabilirsiniz. Tüm Siemens servis taleplerinizi numaramız üzerinden yapabilirsiniz. Cihazlardaki mekanik ve aksam kaynaklı her arızada profesyonel destek alın.

Ankara Evren Servis Bölgeleri
Evren Siemens servis hizmetimize ilçemizdeki tüm semt ve mahallelerden ulaşabilir ve servis çağırabilirsiniz.
Mail Adresi
evren@444artiservis.com

Evren Siemens Servis Kaydı için,

Servisi Arayın