Ankara Merkez Servisi
0850 308 80 97
Siemens Sincan Servis

Sincan Siemens Servisi

%100 Müşteri Memnuniyeti

1 Yıl Parça Garantisi
Sincan Siemens Servis taleplerinizde olası parça değişimi 1 yıl parça garantisi verilmektedir.
Kalıcı Servis Çözümleri
Siemens model eski veya yeni teknoloji ürüm ürün ve cihazlarda kalıcı tamir onarım servis hizmeti alın.
Aynı Gün Servis Alın
Ankara Sincan Siemens servisi olarak her gün onlarca müşterimize en kaliteli servisi sağlıyoruz.

Sincan Siemens Buzdolabı Servisi

Siemens beyaz eşya ürünleri, Siemens buzdolabı servisi için Sincan merkez servisimizi şimdi arayınız. Sizlere en kısa sürede kalıcı servis çözümleri sunarız. Ankara 444 Artı Servisi arayın

Sincan Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Siemens bulaşık makinesi arızalarında Sincan teknik servis firmamız aynı gün yerinizde hizmet sağlar. Uygun fiyatlı servis çözümleri alın.

Sincan Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Sincan Siemens çamaşır makinesi servis gereken durumlarda beklemeden en hızlı hizmeti bizden alın. Servis kaydı için arayın.

Sincan Siemens Beyaz Eşya Servisi

Siemens beyaz eşya servisi olarak arızalara hızlı ve kesin müdahaleler yaparak kaliteli donanımlı hizmet veriyoruz. Sincan Siemens beyaz eşya tamir işlemlerinde garantili hizmetler veren firmamızı arayarak aynı gün destek alabilirsiniz.

Sincan Siemens Müşteri Servisi

Sincan Teknik Servisi

Sincan Siemens servisi için özel olarak hizmet veren ekiplerimiz tüm modellerde müdahale yetkisine sahiptir. Aynı gün servis desteği almak istediğinizde bizi arayın dakikalar içerisinde tamir onarım için ekiplerimiz sizlere ulaşsın.

Siemens servis Sincan bünyesinde bir çok modelde tecrübesi oldukça yüksek ve modellerin son teknolojilerinde deneyimli teknisyenlerden servis alırsınız.

Ankara Sincan Genel Servisi

Sincan Siemens Teknik Servis
Aynı Gün Servis

Ankara Sincan bölge servis merkeziyiz. Her mahallesine hakimiz ve en hızlı şekilde sizlere çözüm sağlarız. Tüm Siemens cihazlarında hata ve sorun neyse kısa sürede bulur ve gideririz. Hiç bir cihaz hurdacı veya eskiciye verilecek durumda değildir. Bünyemizde her sorunun tamir ve onarımı mümkündür. 

Tüm cihazlarınız özel teknolojik ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Sorun tespiti yapılmadan müşterilerimize tamir onarım fiyatları belirtilmez. Tamiri yapılmayan cihazlar ve beyaz eşyalar için ücret alınmaz sadece servis ücreti talep edilir. Cihazlardaki arıza tespitini en deneyimli teknik personellerimiz yapar.

Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve tüm buzdolabı modelleri yedek parça hizmeti vermekteyiz. Olası parça değişimi gereken durumlarda cihaz sahibi öncelikle bilgilendirilir ve onayı alınır. Yedek parça ücretleri cihaz sahibi tarafından ödenir. Onay vermediğiniz durumlarda servisimiz tarafından parça değişimi kesinlikle yapılmaz. 
 

Cihazların servis ücretleri marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Cihaz sahibi müşterilerimize yanlış bilgi aktarmamak adına sitemizde servis fiyatları belirtilmemiştir. Lütfen Ankara artı servis çağrı merkezini şimdi arayarak detaylı bilgi alınız. 

Ankara 0850 308 80 97

Ankara Sincan Siemens Servis Telefonu

Siemens Sincan servisimize 0850 308 80 97 telefon numarası üzerinden mesai saatleri için ulaşabilirsiniz. Tüm Siemens servis taleplerinizi numaramız üzerinden yapabilirsiniz. Cihazlardaki mekanik ve aksam kaynaklı her arızada profesyonel destek alın.

Ankara Servis Bölgeleri
Sincan Siemens servis hizmetimize ilçemizdeki tüm semt ve mahallelerden ulaşabilir ve servis çağırabilirsiniz.
Mail Adresi
sincan@444artiservis.com

Sincan Siemens Servis Kaydı için,

Servisi Arayın