Ankara Merkez Servisi
0850 308 80 97
Siemens Etimesgut Servis

Etimesgut Siemens Servisi

%100 Müşteri Memnuniyeti

1 Yıl Parça Garantisi
Etimesgut Siemens Servis taleplerinizde olası parça değişimi 1 yıl parça garantisi verilmektedir.
Kalıcı Servis Çözümleri
Siemens model eski veya yeni teknoloji ürüm ürün ve cihazlarda kalıcı tamir onarım servis hizmeti alın.
Aynı Gün Servis Alın
Ankara Etimesgut Siemens servisi olarak her gün onlarca müşterimize en kaliteli servisi sağlıyoruz.

Etimesgut Siemens Servisi olarak, Siemens marka beyaz eşyalarınızın bakımı, onarımı ve teknik destek hizmetleri sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, uzman teknisyenlerimizle Etimesgut ve çevresindeki müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmet sağlıyoruz.

Siemens markası, kaliteli ve yenilikçi beyaz eşya ürünleriyle bilinmektedir. Ancak zamanla veya kullanım sırasında çeşitli arızalar meydana gelebilir. Biz Etimesgut Siemens Servisi olarak, bu tür sorunları çözmek için donanımlı ve tecrübeli bir ekip ile hizmetinizdeyiz.

Etimesgut Siemens Servisi Hizmetleri:

  1. Siemens Beyaz Eşya Onarımı: Siemens marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve diğer beyaz eşyalarınızın tamirini yapmaktayız.

  2. Garanti Kapsamı Dışındaki Onarımlar: Garanti süresi dolmuş veya garanti kapsamı dışında olan Siemens ürünleriniz için profesyonel onarım hizmetleri sunuyoruz.

  3. Orijinal Yedek Parça Kullanımı: Tamir işlemlerinde orijinal Siemens yedek parçaları kullanarak kaliteli ve uzun ömürlü çözümler sağlıyoruz.

  4. Hızlı Arıza Tespiti ve Onarım: Müşterilerimizin zamanını önemsiyor ve arızalı cihazlarını hızlı bir şekilde tespit edip onarıyoruz.

Etimesgut ve çevresinde Siemens marka beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel hizmetimizden yararlanmak ve teknik destek almak için bizi arayabilir veya ziyaret edebilirsiniz. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız!

Etimesgut Siemens Buzdolabı Servisi

Siemens beyaz eşya ürünleri, Siemens buzdolabı servisi için Etimesgut merkez servisimizi şimdi arayınız. Sizlere en kısa sürede kalıcı servis çözümleri sunarız. Ankara 444 Artı Servisi arayın

Etimesgut Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Siemens bulaşık makinesi arızalarında Etimesgut teknik servis firmamız aynı gün yerinizde hizmet sağlar. Uygun fiyatlı servis çözümleri alın.

Etimesgut Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Etimesgut Siemens çamaşır makinesi servis gereken durumlarda beklemeden en hızlı hizmeti bizden alın. Servis kaydı için arayın.

Etimesgut Siemens Beyaz Eşya Servisi

Siemens beyaz eşya servisi için yaygın servis ağımızla bekletilmeden en hızlı teknik desteği alın. Ankara Etimesgut bölgesinde hazır donanımlı teknik servis araçlarımız ve uzman tecrübeli teknisyenlerimizden hizmet alın.

Etimesgut Siemens Müşteri Servisi

Etimesgut Teknik Servisi

Etimesgut Siemens servisi hizmetimiz kesintisiz devam etmektedir. Beyaz eşya ürünlerinde aldığınız tüm şikayetleri bize iletiniz. Deneyimli teknisyenlerimiz sizlere kısa sürede ulaşır ve sorunu hemen giderecektir.

Siemens servis Etimesgut bünyesinde bir çok modelde tecrübesi oldukça yüksek ve modellerin son teknolojilerinde deneyimli teknisyenlerden servis alırsınız.

Ankara Etimesgut Genel Servisi

Etimesgut Siemens Teknik Servis
Aynı Gün Servis

Ankara Etimesgut bölge servis merkeziyiz. Her mahallesine hakimiz ve en hızlı şekilde sizlere çözüm sağlarız. Tüm Siemens cihazlarında hata ve sorun neyse kısa sürede bulur ve gideririz. Hiç bir cihaz hurdacı veya eskiciye verilecek durumda değildir. Bünyemizde her sorunun tamir ve onarımı mümkündür. 

Tüm cihazlarınız özel teknolojik ekipmanlarla arıza tespitine alınır. Sorun tespiti yapılmadan müşterilerimize tamir onarım fiyatları belirtilmez. Tamiri yapılmayan cihazlar ve beyaz eşyalar için ücret alınmaz sadece servis ücreti talep edilir. Cihazlardaki arıza tespitini en deneyimli teknik personellerimiz yapar.

Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve tüm buzdolabı modelleri yedek parça hizmeti vermekteyiz. Olası parça değişimi gereken durumlarda cihaz sahibi öncelikle bilgilendirilir ve onayı alınır. Yedek parça ücretleri cihaz sahibi tarafından ödenir. Onay vermediğiniz durumlarda servisimiz tarafından parça değişimi kesinlikle yapılmaz. 
 

Cihazların servis ücretleri marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Cihaz sahibi müşterilerimize yanlış bilgi aktarmamak adına sitemizde servis fiyatları belirtilmemiştir. Lütfen Ankara artı servis çağrı merkezini şimdi arayarak detaylı bilgi alınız. 

Ankara 0850 308 80 97

Ankara Etimesgut Siemens Servis Telefonu

Siemens Etimesgut servisimize 0850 308 80 97 telefon numarası üzerinden mesai saatleri için ulaşabilirsiniz. Tüm Siemens servis taleplerinizi numaramız üzerinden yapabilirsiniz. Cihazlardaki mekanik ve aksam kaynaklı her arızada profesyonel destek alın.

Ankara Servis Bölgeleri
Etimesgut Siemens servis hizmetimize ilçemizdeki tüm semt ve mahallelerden ulaşabilir ve servis çağırabilirsiniz.
Mail Adresi
etimesgut@444artiservis.com

Etimesgut Siemens Servis Kaydı için,

Servisi Arayın